Новини

Організатор найбільшого залу гральних автоматів України компанія «ВОЛНА 4444» отримала членство в UGC


Діяльність Ukraining Gambling Council впевнено набирає обертів, та сприяє об’єднанню легальних організаторів азартних ігор. Сьогодні раді повідомити про приєднання до нашої спільної платформи компанії «ВОЛНА 4444».

«ВОЛНА 4444» – національний організатор азартних ігор, який представляє сегмент «Зали гральних автоматів». Компанія прагне бути представленою в різних містах України. Її флагманом є вражаючий гральний простір у столичному готелі «Братислава», який за розмахом впевнено складає конкуренцію найкращим світовим аналогам.

Визначальними пріоритетами для бренду «4444» є всебічна підтримка гравців, дотримання принципів відповідальної гри, забезпечення найсучаснішим обладнанням атмосфери розваги.

Коментуючи вступ до UGC операційний директор «ЧЕТВІРОК» Джон Ківінен зазначив: «Гральний бізнес повертається і тепер це зовсім інший рівень закладів у всіх сенсах. Зараз ми будуємо в Україні абсолютно новий, прозорий, комфортний гральний простір, де ключова фігура – клієнт. У найближчих планах «4444» відкриття залів щонайменше у 14 містах. Це, зокрема, Львів, Одеса, Маріуполь, Кременчуг та інші. Об’єднання учасників ринку зі схожими цінностями – ефективний інструмент для реалізації амбіційних цілей щойно відродженої індустрії азарту. І вступ до UGC – важливий крок нашої компанії на цьому шляху!»

З приводу приєднання компанії «Волна 4444», голова UGC Антон Кучухідзе підкреслив важливість послідовного розширення Всеукраїнської Ради Гемблінгу та зазначив: «Кожен член платформи UGC є унікальним. Під брендом «4444» відкрито найбільший в Україні зал гральних автоматів. У багатьох питаннях наше бачення розвитку ринку збігаються, тому від слів переходимо до справи. Тепер разом будемо робити свій внесок у розвиток грального бізнесу та формування правильного сприйняття, як необхідно ставитись до азартних ігор. Дуже важливо донести до суспільства та ЗМІ, що найголовніша ціль організаторів гемблінгу - це створення умов для розваг, а не сприйняття цього процесу як можливості заробити гроші. Радий вітати таку відповідальну команду на нашій спільній платформі UGC!»

ДОВІДКА


• UGC — всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою.