Новини

Інформаційно-аналітичний портал «Коментарі» приєднався до Ukrainian Gambling Council в якості асоційованого члена

Продовжує відбуватись поступове розширення кола асоційованих членів Ukrainian Gambling Council шляхом приєднання фахових національних ЗМІ. Сьогодні раді повідомити про вступ до UGC інформаційно-аналітичного порталу «Коментарі»!

«Коментарі»  українське видання, яке, за версією USAID-Internews, входить в ТОП-20 найпопулярніших ЗМІ України та висвітлює важливі соціально-політичні, економічні та бізнесові теми. 

У рамках співробітництва із Всеукраїнською Радою Гемлблінгу видання висвітлюватиме питання легалізації азартних ігор, протидії тіньовому ринку грального бізнесу із залученням профільних експертів та лідерів думок. Також, планується спільна робота над збільшенням кількості професійної інформації про легальний ринок азартних ігор та поширення аналітичного продукту про гемблінг в Україні. 

Підкреслюючи важливість приєднання «Коментарів» до Ukrainian Gambling Council, голова спілки Антон Кучухідзе зазначив:  «Неупередженість та аналіз, заснований на фактах, – це те, що, на мою думку, має лежати в основі висвітлення будь-яких тем, особливо гемблінгу. Розуміння цього та низка інших спільних цінностей об’єднують нас із новим асоційованим членом UGC – інформаційно-аналітичним порталом «Коментарі».

Вже майже 20 років це видання залишається одним із найбільш популярних ЗМІ в Україні, що, безперечно, підтверджує високу якість контенту та професіоналізм його представників. Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться показати сферу азартних ігор із різних боків та сприяти розвитку цивілізованого, соціально-відповідального ринку гемблінгу в Україні. 

Дякую Віктору Гольдському за те, що «Коментарі» доєднались до UGC та за готовність разом працювати над формуванням об’єктивного інформаційного поля навколо української індустрії гемблінгу!»

Своєю чергою, Віктор Гольдський, засновник медіа-групи «Коментарі» так прокоментував асоційоване членство в UGC: «Гемблінг – це така ж розвага, як і картинг, стрибки з парашутом або силові види спорту. Усі ці хобі – безпечні для людини за умови, якщо учасники й організатори дотримуються встановлених «правил гри» та готові брати на себе соціальну відповідальність. 

У свою чергу саме медіа та громадські спілки мають здійснювати просвітницьку функцію та протидіяти поширенню тіньового ринку азартних ігор. Люди мають знати, що гемблінг – це безпечно, це красиво, це весело, за умови, що ринок є прозорим, чесним й відповідальним». 

   ДОВІДКА

• UGC – всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC вже налічує 21 легальних організаторів азартних ігор, громадських організацій у сфері гемблінгу та представників ЗМІ.