Новини

UGC запроваджує безкоштовні юридичні консультації з питань ігрової залежності

В Ukrainian Gambling Council ми впевнені, що соціальний захист гравців є невід’ємною частиною сталого розвитку легального ринку азартних ігор в Україні. Дотримання принципів відповідальної гри є тим фундаментом, на якому будуються партнерські відносини між державою, легальними організаторами азартних ігор та суспільством. 

Саме тому, в рамках реалізації нашої політики соціальної відповідальності, Ukrainian Gambling Council запускає можливість отримати безкоштовну юридичну онлайн консультацію з питань протидії поширенню ігрової залежності. 

Якщо у вас, або у ваших родичів чи близьких є певні питання стосовно ігрової залежності, або ви хочете отримати консультацію стосовно самообмеження, або обмеження інших осіб в доступі до азартних ігор, зверніться за наступною адресою електронної пошти: 

UGCprotection@uagc.org.ua

Консультації надаватимуться кваліфікованими юристами цілодобово. 


Зробимо азартні ігри безпечнішими разом!

    ДОВІДКА

• UGC — всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC вже налічує 15 легальних операторів та громадських організацій у сфері гемблінгу.