Новини

Заява Антона Кучухідзе, голови UGC, щодо комунікації зі ЗМІ

Шановні представники ЗМІ!

Хочу поінформувати вас, що до нашої організації вступають багато публічних осіб достатньо відомих у медіа. Тому постає логічне питання роз'яснити, хто має право згідно внутрішнього розпорядку виступати від імені Ukrainian Gambling Council перед ЗМІ, перед державними органами влади, для того, щоб не було жодних маніпуляцій, і все було зрозуміло для нашого з вами партнерства.

1. Головною відповідальною особою, яка наділена правом виступати або підписувати документи від імені UGC є її голова. Станом на сьогодні я займаю цю посаду, відповідно, буду виконувати ці обов’язки. Голова UGC - єдина посадова особа, яка має право говорити від імені цієї організації, й несе повну відповідальність за результати роботи перед членами спілки.

2. Від імені UGC можуть виступати інші особи в засобах масової інформації або перед державними органами влади, і представляти інтереси членів Ukraіnian Gambling Council лише зі згоди та відповідного письмового доручення голови UGС. Особа, яка отримує дане доручення, має право публічно про це говорити та інформувати засоби масової інформації або органи державної влади під час відповідного заходу.

3. Хочу роз'яснити також дуже принципову річ. Я є фаховим політологом-міжнародником і в мене фактично є 2 напрями діяльності в своїй професійній роботі. Це перше — політолог-міжнародник, друге — громадський діяч, голова UGC.
Шановні представники засобів масової інформації, ви можете знаходити мої коментарі, які стосуються внутрішньої та зовнішньої політики України. Дуже важливо зі свого боку роз'яснити, що UGC та її голова не коментує політичний порядок денний, політичні партії, політичних лідерів, ми не беремо участі у політичних процесах, ми - поза політикою.
Всі коментарі та ефіри за моєї участі, де мене запрошують як політолога-міжнародника, можна вважати суб'єктивною позицією особисто мене, як фізичної особи і фахівця з міжнародних відносин, а не представника UGC. Це дуже важливо для розуміння, це дуже важливий меседж для членів нашої організації та майбутніх наших партнерів.
Ще раз, UGC поза політикою. Моя діяльність, яка пов'язана з політичним аналізом та консалтингом, існує окремо від громадської діяльності і жодним чином я не буду давати коментарі про політичну ситуацію в державі у статусі голови UGC.

Шановні представники ЗМІ, якщо у вас виникають якісь додаткові питання по комунікації з UGC, то завжди можете звертатися на пряму на наш сайт, або до мене особисто у Facebook.