Новини

Delo.ua – провідний діловий інтернет-портал приєднався до Ukrainian Gambling Council

Ми продовжуємо зміцнювати співпрацю з українськими ЗМІ та залучати їх до Ukrainian Gambling Council. Сьогодні представляємо вам нового асоційованого члена нашої спілки - діловий портал delo.ua. 

Delo.ua є одним з провідних українських інтернет-порталів у сфері економіки та бізнесу, який висвітлює теми малого та середнього бізнесу, промисловості, енергетики, фінансів, інвестицій, політики, та інших ділових сфер. Портал є частиною медійного холдингу Ekonomika+, до складу якого також входять онлайн-медіа про PR і маркетинг MMR.ua, журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших», та дайджест ділової жінки Womo.ua. 

Компанія Ekonomika+ щорічно проводить майже 20 бізнес-заходів, серед яких, зокрема,  великий фестиваль для малого і середнього бізнесу «Get Business Festival», масштабна конференція про стратегії та досвід змін від лідерів великого бізнесу «Business Wisdom Summit», та захід присвячений досвіду ділових жінок «She Congress».

Відзначаючи важливість приєднання delo.ua до Ukrainian Gambling Council, голова спілки Антон Кучухідзе підкреслив: 

«Донесення об’єктивної інформації про сферу азартних ігор до громадян та представників ринку є одним із пріоритетних завдань UGC. Його реалізація неможлива без партнерства із засобами масової інформації. Тому ми дуже вдячні, коли нові ЗМІ приєднуються до нашої спілки як асоційовані члени, бо розуміємо, що тепер виконувати це завдання зможемо швидше та ефективніше. 

Сьогодні я радий вітати серед асоційованих членів UGC провідний український портал у сфері ділового контенту delo.ua. Упевнений, що приєднання цього потужного медіа дозволить підвищити поінформованість щодо ключових подій, які відбуваються на українському ринку азартних ігор, та спростить доступ до правдивої інформації про гемблінг.

Переконаний, що без неупередженого висвітлення подій, які відбуваються у процесі формування українського ринку гемблінгу, його подальший сталий розвиток важко уявити.

Дякую, Андрій Лохматов, що долучились до нашої спілки, а також за довіру, яка, певен, стане основою довготривалого партнерства!»

  ДОВІДКА

• UGC – всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC вже налічує 19 легальних організаторів азартних ігор, громадських організацій у сфері гемблінгу та представників ЗМІ.